DHS013-50 Mikroflensslipering
Kort beskrivelse:
    1. DHS013-serien er en solid akselslipering med en ytre diameter på 12 mm og en flens.
Produktdetaljer
Produktetiketter
Beskrivelse av DHS013-50 mikroflensslipering
Ingiant DHS013-serien har en ytre diameter på 13 mm, består av en integrert presisjonsledende slepering med 1–72 kanaler, støtter blandet signal- og effektoverføring, og kan tilpasse antall kretser og strømspenning basert på standardmodeller.
Typiske bruksområder
Produktnavn Beskrivelse
DHS013-50-1A
  1. (1) Produkttype: DH—elektrisk slepering
  2. (2) Installasjonsmetode: S – solid akselglidring
  3. (3) Ytre diameter på solid akselglidring: 013-13 mm
  4. (4) Totalt antall kretser: 50–50 kretser
DHS013-50 Mikroflensslipering 2D standardtegning
DHS013-50
Tekniske parametere for DHS013-50 mikroflensslipering
Produktkaraktertabell
Produktkvalitet Arbeidshastighet Arbeidsliv
General 0~200 o/min 10 millioner omdreininger
Industriell 300~1000 o/min 30 millioner omdreininger
Tekniske parametere
Elektroteknisk Mekanisk teknisk
Parametere Verdi Parametere Verdi
Antall ringer 50 Ring eller Tilpasset Arbeidstemperatur -40℃~+80℃
Nominell strøm 0,8A Arbeidsfuktighet <70 %
Nominell spenning 0~240VAC/VDC Beskyttelsesnivå IP51
Isolasjonsmotstand ≥200ΜΩ@500VDC Skallmateriale Rustfritt stål
Isolasjonsstyrke 500VAC ved 50Hz, 60s, 2mA Elektrisk kontaktmateriale edle metaller
Dynamisk motstandsendringsverdi <10 mΩ Ledespesifikasjon 5A per krets med AF-0,15 mm²,
hvile med AF-0,05 mm²
Arbeidshastighet 0–300 o/min Ledelengde 300 mm + 15 mm
DHS013-50 Spesifikasjonstabell for mikroflenssliperingtråd
Tabell for ledningsspesifikasjoner
Nominell strøm Ledningsstørrelse
(AWG)
Lederstørrelse
(mm²)
Ledningsfarge Tråddiameter
≤2A AWG26# 0,15 Rød, gul, svart, blå, grønn, hvit,
brun, grå, oransje, lilla, lys, rød, gjennomsiktig
Φ1
3A AWG24# 0,2 Rød, gul, svart, blå, grønn, hvit, brun, grå, oransje, lilla, lys, rød, gjennomsiktig, blåhvit, hvitrød Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Rød, gul, svart, blå, grønn, hvit, brun, grå, oransje, lilla, lys, rød, gjennomsiktig, blåhvit, hvitrød Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Rød, gul Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Rød, gul, svart, brun, grønn, hvit, blå, grå, oransje, lilla Φ1.6
10A AWG16# 1,5 Rød, gul, svart, brun, grønn, hvit Φ2.0
15A AWG14# 2,00 Rød, gul, svart, brun, grønn, hvit Φ2.3
20A AWG14# 2,5 Rød, gul, svart, brun, grønn, hvit Φ2.3
25A AWG12# 3,00 Rød, gul, svart, blå Φ3.2
30A AWG10# 6,00 Rød Φ4.2
>30A Bruk flere AWG12#- eller flere AWG10#-ledninger parallelt
Beskrivelse av ledningslengde:
1,500+20 mm (Generelt krav: Mål trådlengden fra endeflaten av trådutgangshullet på den indre og ytre ringen på sleperingen).
2. Lengde etter kundens ønske: L<1000mm, Standard L+20mm
L > 1000 mm, Standard L + 50 mm
L > 5000 mm, Standard L + 100 mm